Zvířata nákup & prodej

Zvířata ke koupi a prodeji

 

  •  Stále přijímáme zvířátka o která se nemůžete z jakéhokoliv důvodu postarat, nebo jim nemůžete poskytnout chovatelské prostředí, které potřebují.  Již jsme přijali velké množství zvířat /želvy suchozemské i vodní, papoušky, pštrosy, kozy, kočky, králíčky a morčátka/, stejně tak jsme přijali zvířátka ve velmi špatném stavu, většinou z neznalosti problematiky chovu těchto zvířat. K tomuto máme záchranný program, o kterém se dočtete více >>zde<<.

  • Aktuálně koupíme:

 

Sýček obecný - samce 2022 a staršího

Labuť černá - samce 2022 a staršího

Lama Alpaka - ideálně samce, ideálně kastrovaného, případně samici již nevhodnou do chovu,  jako společníka k našemu lamákovi

Koza Holandská zakrslá - koupíme ideálně harmonické stádo, k rozšíření našeho kozího koutku

Koza Girgentánská - koupíme kozy pro doplnění našeho chovného páru. Případně uvítáme možnost zprostředkování koupě ze zahraničí.

Lama Krotká - ideálně harmonické stádo - samec a 2-4samice.

Nandu pampový - samice nebo odrostlá kuřata

Nandu darwinův - skupinu 1,2 nebo kuřata

Emu Hnědý - ideálně skupinu 1,2

 

vV případě, že nám můžete některé ze zvířat nabídnout, pište prosím svou nabídku na email: minizoo@centrum.cz


 

  • Aktuálně prodáme:

10/2023 V současné době nenabízíme žádná zvířata k prodeji, všechna mláďata narozená u nás mají své nové domovy.

Dejte nám vědět, že máte pro nás zvířátka!

Pokud máte zvířátko, o které se již nemůžete starat, ať je to z jakéhokoliv důvodu, rádi se o ně postaráme. Absolutně Vás nebudeme soudit, raději si přiznat včas, že péče o zvířátko přerostlo přes vaše možnosti, ať je to množství krmení, prostor který zvířátko potřebuje, anebo finanční náklady. 

Jen prosíme, dejte nám nějakým způsobem vědět, že nám zvířátko přivezete. Před několika měsíci nám někdo přes plot pustil  do faunaparku morčátka a  králíčky. Přes léto to nebyl problém, je krásně, teplo, všichni se naučili přijít na krmení. Morčátka jsme postupně pochytali, horší to bylo s králíčky, všichni byli divocí, trvalo několik týdnů, než jsme je všechny před zimou dostali do tepla. Předevčírem nám volal soused, že nám po ohradách běhají králíčci - další?? Bohužel je velký předpoklad, že tak někdo učinil s králíčky, kteří byli zvyklí doma  v teple a hodil nám je do ohrad, byť je -10 stupňů Celsia :( . Králíčky už druhý den chytáme a nedaří se nám to! Běhají ve sněhu, jsou volní, ale v noci klesá teplota pod -15 stupňů, vůbec nemáme tušení, kde nocují v takových mrazech! Podobná situace nastala v létě, ovšem to zase někdo nechal ježečky v tropických vedrech za branou. Můžete nám nechat zvířátko anonymně, jen to prosím musíme vědět!

Máte-li pro nás jakékoliv zvířátko, napište nám, volejte, info v kontaktech. Děkujeme!

1 položek celkem
Zpět do obchodu