Sudokopytníci & lichokopytníci

Sudokopytníci nebo lichokopytníci? Anebo kdo se v tom má vyznat??
 
Jeden z nejčastějších hlavolamů dětí a mládeže, ale také dospělých, kteří mnohdy v této otázce tápou celý život. Koně, oslové, kozy, ovce, prasata, krávy, lamy, velbloudi ... kdo kam patří? A proč? Čím se liší? V jakých světadílech sudokopytníci a lichokopytníci žijí? Tak si v tom uděláme pořádek! Názorně si v jednotlivých výbězích těchto zvířat u nás ukážeme kdo je kdo. Uvidíme názorně rozdíl v anatomii těchnto zvířat, jejich chování, způsob života. Tato kontaktní zvířata budeme také krmit, a pokud budou chtít, budeme se jich dotýkat. Děti získají spoustu zajímavých a praktických informací z chovu, výuka je přizpůsobena věku dětí.
 
 
Doba trvání 1-2 hodiny, začátek povětšinou v 9-10hodin /dle příjezdu autobusů/
Celý program se koná v terénu, tedy pevnou obuv vždy, podle počasí případně i gumáky.
Budeme se pohybovat ve výbězích jednotlivých druhů, kde si názorně vše řekneme, ukážeme na zvířatech, za použití výukových karet, kostí apod.
Na konci programu čeká všechny kvíz anebo omalovánky pro ty, kteří neumí psát :)
 
→ → Na památku každé dítě dostane od nás tašku s upomínkovými předměty a dárečky. 
 
→ Ceny: Uvedené ceny dle varianty jsou za 1 osobu (Možnost volby varianty s polévkou, bez polévky, s tričkem či bez.). V případě nezletilých dětí je na každých 10 dětí 1 doprovod - dozor zdarma /neplatí u skupiny rodičů s dětmi/.
 
 
→ Po skončení programu budou mít děti možnost projít celou miniZOO Blondies. A pak samozřejmě volná zábava na dětském hřišti!
 
Výukový program:
  • přizpůsoben věku dítěte
  • doba trvání 1-2hodiny
  • teoterie, praxe v expozici
  • krmení zvířat ve výbězích
  • výukové karty, kosti k prohlídce
  • doteková terapie
  • na konci kvíz nebo omalovánky
koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
PREZVYKAVCI
od 150 Kč / osoba

Pro většinu lidí je koza ležící v ohradě a stále přežvykující k smíchu. Pořád mele hubou! ALe ona to dělá zištně a my se dozvíme proč!

Kód: 82/A
SUDOKOPYTNICI
od 150 Kč / osoba

Jeden z nejčastějších hlavolamů dětí a mládeže, ale také dospělých, kteří mnohdy v této otázce tápou celý život. Koně, oslové, kozy, ovce, prasata, krávy, lamy, velbloudi ......

Kód: 79/A
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
6 položek celkem
Zpět do obchodu