Sponzoři, partneři

Každý partner, který pomáhá nám, pomáhá spolu s námi chránit přírodu a přiblížit ji dětem našim prostřednictvím.  Prosíme, zvažte své možnosti a pomáhejte s námi. I malá pomoc je důležitá!

Potřebujeme zejména:

- dřevo /střešní latě 6/4cm, neomítané /okorové/desky, osb desky, střešní desky. Kůly impregnované 8-10cm/délka 2 a 2,5m. Využijeme vše co u Vás leží zdánlivě ladem. 

- pletivo na voliéry pro malá zvířata a ptactvo 19/19/1,4mm , pro velké sovy 25,4x25,4mm a 50,8x50,8mm.

- kari sítě

- ztracené bednění, obrubníky, cement /beton/ - na podhraby do voliér proti škůdcům

- kamenivo - recyklát, makadam, struska - do voliér a ohrad na zpevnění. 

- finanční prostředky - zejména na krmivo, stelivo a veterinární ošetření: náš transparentní účet -2202685692 / 2010, nebo pokud chcete přispět anonymně: 1125681043 / 0800 . Na přání vystavíme darovací smlouvu k úlevě na daních. 

 

Děkujeme panu Mikulovi, majiteli firmy "Pila Mikula" z Frýdku-Místku,  za obrovskou várku dřeva, díky němu připravujeme voliéry na veverky a sýčky obecné, u nás ohrožené sovy.  Jakmile budou hotové, podělíme se o fotografie!

 


Děkujeme panu Pavlovi ze Studénky, za věnování role pletiva 19x19x1,4mm. Tento typ svařované sítě používáme na voliéry nejčastěji, je pevné, velikost ok tak akorát jak proti škodné, tak v zimě při odstraňování sněhu. Pan Pavel nechtěl reklamu pro svou firmu, stačil mu dobrý pocit. Tak snad čte tyto řádky, jak moc jsme vděční ..... :)

Kdyby někdo chtěl toto pletivo pro nás koupit, zde je link, kde například můžete objednat.

Pro malé sovy a menší savce:

Svařovaná síť 19 x 19 / 1,4 mm Zn | E-pletivo.cz – ploty Vamberk

Pro velké sovy:

Svařovaná síť 25 x 25 / 1,5 mm Zn | E-pletivo.cz – ploty Vamberk


Děkujeme majiteli firmy "Pila Kawulok" panu Kawulokovi za pro nás obrovskou zásobu tolik potřebných střešních latí a okorových desek, pro stavby voliér pro velké a malé sovy.  Neskutečně si vážíme jeho nezištné nabídce materiálu. Ještě jednou děkujeme!

Nahlédněte na stránky jeho společnosti, co vše umí a dokážou ze dřeva vyrobit, www.pilakawulok.cz

 


Pan Stirad z Frýdku-Místku - nám věnoval dvě role oborového pletiva, děkujeme, postavíme dalších 100m ohrad - jupííí.

 


Děkujeme paní Bebčákové z Horních Bludovic, za věnování nám kanalizačních rour, které na jaře 2024 využijeme pro tunely pro dikobrazy a surikaty. 

 


Děkujeme neznámému dárci, který nám přispěl do kasičky "na velblouda" částkou 5000,-Kč. Ještě budeme hodně šetřit, abychom mohli na jaře 2024 velblouda dvouhrbého pořídit!  Více o projektu velbloudů se dočtete >>zde<<

 


Děkujeme paní Hlisnikovské z Lučiny, za pravidelnou zásobu z vlastní zahrádky - ovoce a zeleniny, zejména jablka měly velký úspěch u zvířátek!

 


Děkujeme paní Rolencové z Olomouce, za pravidelnou zásobu suchého pečiva a jablíček ze zahrádky!

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu