Kontaktujte nás!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 MiniZOO Blondies ... terapie kontaktem s přírodou

 

Nacházíme se v malebné obci Žermanice, která je velmi snadno dostupná z okolních větších měst, cca 4km z Havířova, 12km z Frýdku-Místku, 20km z Ostravy.

 

Otevírací doba

Náš FaunaPark není veřejnosti volně přístupný, naší vizí je vést děti k přírodě, protože naše děti a naše příroda je naše budoucnost. Nejsme uzpůsobenosti volnému pohybu návštěvníků po areálu tak, aby byla zajitěna bezpečnost jejich a zejména pak návštěvníků. Nechceme být zábavním parkem, přejeme si, aby naši návštěvníci brali náš FaunaPark jako oázu klidu, kde si "dobijí baterky" načerpáním energie a dozví se něco nového z našich komentů a informačních cedulí.

Doba, kdy bychom rádi otevřeli pro širokou veřejnost, se hodně odvíjí od hotových prací na voliérách a výbězích. Nemůžeme si dovolit nechat postavit vše od firem, tudíž vše stavíme svépomocí. Víte-li o někom šikovném, kdo nám může pomoci, budeme rádi /více o nabídkách práce >> ZDE <<

Vážení návštěvníci, ačkoliv Vás krásné počasí táhne k návštěvám přírody a zvířátek zejména, dejte nám prosím ještě měsíc, na otevření našeho FaunaParku.
Původně jsme chtěli otevřít 5.5.2024, bohužel však to ještě není možné, budeme se snažit otevřít pro veřejnost do konce června 2024. Držte nám prosím palce, ať toho do té doby stihneme co nejvíce!
KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY A VÝCHOVNÉ PROGRAMY PRO DĚTI BĚŽÍ OD KVĚTNA BEZ OMEZENÍ!
Budeme se Vás těšit!

 

 

Duben - září/říjen (podle počasí): 

     → Pracovní dny - každý den:     

  • 9-12:00 komentované prohlídky pro MŠ a ZŠ
  • 13:00-15.00 komentované prohlídky pro skupiny
     → Víkendy: ZAVŘENO

 

Říjen - březen: 

  • ZAVŘENO /zvířátka jsou zazimovaná v teplém zázemí, některá jsou uložena k hibernaci/

Máte další dotazy? Ptejte se co Vás zajímá! Nejlépe emailem: minizoo@centrum.cz

Adresa: sídlíme 50metrů za domem s adresou: 73937 Žermanice 60

Případně telefonem, jen prosíme volejte nejdříve po 13té hodině, až jsme doma z práce, klidně do večera, to není problém. Prosím buďte trpěliví, prozvoňte vícekrát nebo zanechejte sms, zavoláme zpět, děkujeme! Telefon: 777 412 415

Zpět do obchodu