Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Dobrokrok z. s., správným směremhttps://www.dobrokrok.czDali jsme si za cíl pomáhat zvířatům a seniorům. Pomáhat můžete i vy, třeba nákupem Dobromisky.

Základy péče o koně, výuka ježdění

     Pokud máte doma dítě, juniora, seniora či prostě dospěláka, který touží svůj čas strávit aktivně u koní? Pak je tato naše nabídka pro Vás ideální. Smyslem je naučit začátečníka jak se kompletně starat o koně, tedy úplně od  základů - čištění, péči o kopyta, sedlání. Klient bude znát anatomii koně, veškerou výstroj, bude si umět sám koně nasedlat, připravit na jízdu. Výuka jízdy na koni bude probíhat od samých základů, na lonži, podle schopností pak na jízdárně. Jízdu na koni lze také nahradit procházkou s koněm na ruce /na vodítku/ přírodou. Lekci doporučujeme v případě pěkného počasí, ideálně březen - říjen.

Každá lekce trvá cca 1,5hodiny a povede ji jezdec s licencí.

Cena 1lekce 500,-Kč / Cena 10ti lekcí 4.000,-Kč

 

Chyba nastavení. Kontaktujte správce e-shopu.