Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Odpoledne s poníkem

     Má Vaše malá slečna doma samé plyšové poníky? Touží mít alespoň jeden den svého "My Little Ponny"? Proč ne, u nás je to možné, my totiž takového hodného ponnyho máme. Holčička stráví celé odpoledne /případně dopoledne/ s námi a naší poničkou Kelly. Náš ošetřovatel koní projde s dítětem /podle věku dítěte/ vše co se koní týče. Budou si o ponících i velkých koních povídat, společně poničku vyčistí, udělají pár fotek a samozřejmě pokud dítě chtít, mohou jít spolu na procházku a také se na ni mohou povozit.

Primárně je určen tento poukaz pro dítě - slečnu, která má ke koním vztah, nebo po koních touží.

     Délka trvání jsou 4hodiny dopoledne nebo odpoledne.  Nástup zpravidla v 9-10hodin, nebo dle domluvy. Poukaz není na předem stanovený den, datum si volíte sami, jakmile budete chtít. Vzhledem k množství našich aktivit, je termín nutno dohodnout minimálně 14dnů dopředu.

     Tento den s koňmi je primárně určen jednomu dítěti, ale chápeme, že někdy se jedno dítě může stydět, proto si může s sebou přivézt kamaráda - kamarádku či sourozence. Maximálně tak mohou být děti 2. To že se děti znají je v tomto případě podmínka. Poplatek platí všechny zúčastněné děti.

Cena je 990,-Kč / dítě / den.

 

Dítě obdrží CERTIFIKÁT o absolvování dne s poníkem a také fotografii na koni.

 

Chyba nastavení. Kontaktujte správce e-shopu.