Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Dobrokrok z. s., správným směremhttps://www.dobrokrok.czDali jsme si za cíl pomáhat zvířatům a seniorům. Pomáhat můžete i vy, třeba nákupem Dobromisky.

     Surikaty jsou malé šelmy. Někomu se zdají být roztomilé, to ony také umí být. Ale na druhou stranu, když se jedná o krmení, neznají bratra - takže pozor na prsty! Baští kousky masa, červy, šváby, ale také kousky ovoce. Takže ovoce nakrájet, červy a šváby pochytat v pěstírně a naservírovat surikatám Emilovi a Emilce.

Přichystání krmení, pobyt se zvířetem, včetně jeho nakrmení trvá cca 1hodinu. 

Tato zvířata mají rádi děvčata i kluci, ale vhodné spíše pro starší děti od 7let.

Tento poukaz je primárně určen jednomu dítěti, ale chápeme, že někdy se jedno dítě může stydět, proto si může s sebou přivézt kamaráda - kamarádku či sourozence. Maximálně tak mohou být děti 2. To že se děti znají je v tomto případě podmínka. Poplatek platí všechny zúčastněné děti.

Kupón je platný 1rok od zakoupení, termín jeho využití je na dohodě, ideálně v hezkém počasí cca březen - říjen.

Nakrm SURIKATY Emila a Emilku - 500,-Kč