Reklamní sdělení
Pet-shop-jmk kšíry pro papoušky,https://www.pet-shop-jmk.czpostroje pro papoušky hračky pro papoušky mazlíčkové potřeby papoušci psi harness szelki kšíry
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Prajzulka https://www.prajzulka.czZabývám se výrobou a prodejem drátovaných výrobku.

     Komentované prohlídky naší MiniZOO jsou snahou o environmentální výchovu dětí a mládeže. To je hlavní vize našeho spolku, naší rodinné minizoo. Rádi bychom Vám předali své chovatelské poznatky, znalosti, zkušenosti, příběhy ze světa zvířat, takže budete odcházet ze ZOO s tím, že jste se dozvěděli skutečně něco nového. Náš přístup je individuální, ano, ve velké ZOO mají mnohem více zvířat, ale být opravdu v kontaktu můžete být jen ve výběhu koziček. U nás budete v kontaktu s mnohem více zvířaty. Ne každé zvíře je kontaktní, některá si příjdou ostýchavě jen pro něco dobrého na zub, některá budete moci nakrmit, jiná pohladit, některé vzít do náruče nebo na ruce. Takže budete zvířatům nablízku tak, jak v žádné jiné "velké" komerční ZOO. A to je náš cíl. Umožnit Vám být zvířatům nablízku, poznat je, vědět o nich něco nového.
 
     Z kapacitních důvodů nejsme veřejnosti volně přístupná ZOO, primárně se zaměřujeme na osvětu u dětí z MŠ a ZŠ, dále tábory, zájmové organizace, ale také skupinka rodičů s dětmi či domovy se zvláštní péčí a domovy seniorů. Podmínkou je skupinka nad 10 osob. Komentovaná prohlídka trvá 2-3 hodiny, když jsou návštěvníci zvídaví tak i déle.
 
     Na přání připravíme cílené komentované prohlídky na učivo základních škol z oblasti hrabavé a vodní drůbeže, bažantů, běžců (pštrosů), králíků, hlodavců, skotu, přežvýkavců /koně, ovce/, koňovitých, želv, malých šelem /surikaty, mangusty, mývalové apod/.
 
Jednoduše uvítáme všechny kteří se chtějí dozvědět něco nového a budou v kontaktu se zvířaty více než kdy jindy.
Ideální doba na komentované prohlídky je podle počasí v době cca březen - říjen.
 
Budeme se na Vás těšit 🙂

 Nabízíme několik variant prohlídek:

varianta a): komentovaná prohlídka
varianta b) komentovaná prohlídka + polévka (po skončení prohlídky)
varianta c) komentovaná prohlídka + barevné tričko s logem minizoo na památku /pro každého platícího/
varianta d) komentovaná prohlídka + polévka + barevné tričko s logem minizoo na památku

Minimální počet je 10 osob. Objednávejte výhradně v eshopu, počet objednaných je pouze orientační, důležitý je den který máme pro Vás rezervovat - po celé dopoledne budete v miniZOO jen vy, vaše skupina.

Placený vstup je bez rozdílu věku, množstevní slevy v této kategorii neposkytujeme, nepobíráme žádné dotace ani státní příspěvky, veškeré peníze jsou použity na krmivo, podestýlku a veterinární péči pro zvířata. Děkujeme za pochopení.

Chyba nastavení. Kontaktujte správce e-shopu.