Reklamní sdělení
Ateliér Holubí dům Dana Kybicováhttps://www.atelierholubidum.czObrazy akryl i olej, malé umělecké skleněné vitráže, andělé, cínované šperky, originální dárky.
Pro Hippo - Stable Shophttps://www.prohippo.comJezdecké potřeby a krmiva v areálu Stáje Kašov
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky

Den ošetřovatelem

     Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co chov , v naší Minizoo. Celý den stráví v takové blízkosti zvířat, do jaké se jako běžný návštěvník nikdy nedostane.

Práce se zvířaty se jednoduše pohybuje mezi jejich krmení, napájením, ošetřením  a hnojem.. S jedním z našich ošetřovatelů bude malý ošetřovatel připravovat krmení, následně je nakrmí, umyje napáječky, poklidí voliéry, v případě potřeby zvířátko ošetří, ale samozřejmě je bude moci hladit, ale hlavně bude celou dobu ošetřovatele naslouchat, protože ten bude o svých svěřencích zajímavě vyprávět.

Délka trvání je celých 6hodin, jídlo a pití je zajištěno. Nástup zpravidla v 9-10hodin, nebo dle domluvy. Poukaz není na předem stanovený den, datum si volíte sami, jakmile budete chtít. Vzhledem k množství našich aktivit, je termín nutno dohodnout minimálně 14dnů dopředu.

     Na den ošetřovatelem je primárně určena jednomu dítěte, ale chápeme, že někdy se jedno dítě může stydět, proto si může s sebou přivézt kamaráda - kamarádku či sourozence. Maximálně tak mohou být děti tři. To že se děti znají je v tomto případě podmínka. Poplatek platí všechny zúčastněné děti.

Cena je 1.990,-Kč / dítě / den.

Dítě obdrží CERTIFIKÁT o absolvování dne ošetřovatelem s fotografií.

 

Chyba nastavení. Kontaktujte správce e-shopu.