Sovice Sněžní

Sovice sněžní

(Bubo scandiacus)

 

někdy též sovice sněžná

 

Sovice sněžní v MiniZOO Blondies:

Jsme pyšní na to, že tyto krásné a majestnátné ptáky můžeme mít také v naší minizoo. U dětí jsou velmi oblíbené, protože kdo by neznal Hedviku z Harryho Potera a tudíž si děti rády tyto ptáky prohlížejí a rádi se dozví něco nového. A ještě ke všemu zvídavost dětí jim sněžnice opětují stejně - jsou velmi zvídavé, jsou vidět krásně i ve dne, na rozdíl od ostatních sov se neschovávají a nemají denní klid.

 

Kontaktní zvířátko: NE ale jsou velmi dobře vidět
Možnost krmení: NE, ale komu se poštěstí je vidět u krmení ošetřovatelem, velmi dobře uvidí, jakým způsobem sovice pojídají předkládané živočichy - vůbec se nebojí, svého ošetřovatele velmi dobře znají a na potravu nedočkavě se zájmem čekají.

Možnost adopce: ANO

koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
PTACI
od 150 Kč / osoba

50miliard - tolik ptáků žije na celé naší planetě. Pernatá zvířata jsou naše srdeční záležitost, proto o nich víme spoustu zajímavostí!

Kód: 88/A
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
osetrovatel
od 1 990 Kč / osoba

Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co takový chov zvířat obnáší.

Kód: 43/V P
6 položek celkem
Zpět do obchodu