Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

Spuštěn prodej táborů pro rok 2023, zašleme Vám dárkový poukaz. Veškeré informace k příměstským táborům 2023 naleznete >>ZDE<<

Objednávejte výhradně online, eshop počítá kolik míst je ještě volných. Pro daný rok nepřijímáme z důvodu nepřehlednosti rezervace přes email, děkujeme za pochopení.


Z důvodu velmi nepříznivého počasí v průběhu září, kdy v podstatě bez ustání pršelo, jsme se rozhodli zvířátka postupně zazimovat. V roce 2023 máme pro Vás spoustu novinek, a budeme se tedy těšit na Vaši návštěvu :)

Naše vize ...
... nechceme být klasickou ZOO, kde jen strávíte svůj čas, ale rádi bychom Vám dali něco více. Komentované prohlídky naší MiniZOO jsou snahou o environmentální výchovu dětí a mládeže. To je hlavní vize našeho spolku, naší rodinné miniZOO. Rádi bychom Vám předali své chovatelské poznatky, znalosti, zkušenosti, příběhy ze světa zvířat, takže budete odcházet ze ZOO s tím, že jste se dozvěděli skutečně něco nového. Náš přístup je individuální, ano, ve velké ZOO mají mnohem více zvířat, ale být opravdu v kontaktu můžete být jen ve výběhu koziček. U nás budete v kontaktu s mnohem více zvířaty. Ne každé zvíře je kontaktní, některá si příjdou ostýchavě jen pro něco dobrého na zub, některá budete moci nakrmit, jiná pohladit, některé vzít do náruče nebo na ruce. Takže budete zvířatům nablízku tak, jak v žádné jiné "velké" komerční ZOO. A to je náš cíl. Umožnit Vám být zvířatům nablízku, poznat je, vědět o nich něco nového.
 
    Z kapacitních důvodů nejsme veřejnosti volně přístupná ZOO, primárně se zaměřujeme na osvětu u dětí z MŠ a ZŠ, dále tábory, zájmové organizace, ale také skupinka rodičů s dětmi či domovy se zvláštní péčí a domovy seniorů. Podmínkou je skupinka nad 10 osob. Komentovaná prohlídka trvá 2-3 hodiny, když jsou návštěvníci zvídaví tak i déle.
 
     Na přání připravíme cílené komentované prohlídky na učivo základních škol z oblasti hrabavé a vodní drůbeže, bažantů, běžců (pštrosů), králíků, hlodavců, skotu, přežvýkavců /koně, ovce/, koňovitých, želv, malých šelem /surikaty, mangusty, mývalové apod/.
 
Jednoduše uvítáme všechny kteří se chtějí dozvědět něco nového a budou v kontaktu se zvířaty více než kdy jindy.
Ideální doba na komentované prohlídky je podle počasí v době cca březen - říjen.
 
Budeme se na Vás těšit 🙂

Bohužel větší část zoo není průjezdná invalidním vozíkem nebo kočárkem.

Placený vstup je bez rozdílu věku, množstevní slevy v této kategorii neposkytujeme, nepobíráme žádné dotace ani státní příspěvky, veškeré peníze jsou použity na krmivo, podestýlku a veterinární péči pro zvířata. Děkujeme za pochopení.

Příměstské tábory 2022 v MiniZOO Blondies

Nyní můžete snadno koupit zážitek v našem eshopu!

Vstupte do našeho mini - eshopu MiniZOO

Chyba nastavení. Kontaktujte správce e-shopu.