Lama Alpaka

Alpaka

(Vicugna vicigna f. pacos)

 

či lama alpaka nebo lama pako

 


Lama Alpaka v MiniZOO Blondies:

 
V naší minizoo máme krásného zástupce tohoto nejmenšího velblouda na světě. Je jím náš Romeo, a že to je milovník na první pohled, o tom svědčí fakt, jak moc je oblíbený u ženského učitelského sboru - není paní učitelka, která by náš navštívila a která by se do Romea, respektive jeho krásných očí , nezamilovala. Romeo je klidný lamáček, který si k vám rádi příjde pro pamlsek. Nenechá si pohladit, ale když se mu podíváte do oči, odpustíte mu to. V současné době /2022/ žije ve výběhu s holandskýma kozičkama, protože s nimi u předchozí paní majitelky žil, nicméně mu hledáme rovného parťáka, stejného lamáčka Alpaky - pokud byste o nějakém věděli, dejte nám vědět!
 
Kontaktní zvířátko: ANO, přijde si k Vám pro pamlsek, ale pohladit se nenechá
Možnost krmení: ANO

Možnost adopce: ANO

Možnost zážitkového programu "Krmení Agamí rodinky", naleznete v našem eshopu.

koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
PREZVYKAVCI
od 150 Kč / osoba

Pro většinu lidí je koza ležící v ohradě a stále přežvykující k smíchu. Pořád mele hubou! ALe ona to dělá zištně a my se dozvíme proč!

Kód: 82/A
SUDOKOPYTNICI
od 150 Kč / osoba

Jeden z nejčastějších hlavolamů dětí a mládeže, ale také dospělých, kteří mnohdy v této otázce tápou celý život. Koně, oslové, kozy, ovce, prasata, krávy, lamy, velbloudi ......

Kód: 79/A
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
osetrovatel
od 1 990 Kč / osoba

Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co takový chov zvířat obnáší.

Kód: 43/V P
7 položek celkem
Zpět do obchodu