Labuť černá

Labuť černá
Labuť černá (Cygnus atratus)
 

Opravdu krásný, majestátný pták, poměrně velký, silný, s dlouhým krkem. Černé labutě jsou téměř černé, pouze v křídelních letkách mají několik bílých per. K černému peří je korespondující červený zobák a okolí očí. Patří mezi zvířata, která já osobně mám nejraději, jejich vzájemná komunikace je velmi krásná, milující, prostě labutě :)
 

Labuť černá v MiniZOO Blondies:
Černé labutě patří k nejstarším obyvatelům naší minizoo. Labutě se volně pohybují po minizoo, je až s podivem, kolik toho denně nachodí. Labuť černá se velkou část dne pase stejně jako například husa. V noci odchází na bezpečné místo a to je její velké jezero o hladině 100m2, kde do rána plave v bezpečí před predátory. Svým způsobem je to takový hlásič kolemjdoucích, protože vše hlásí svým typickým hlasovým projevem.
 
Kontaktní zvířátko: ANO i NE :) -  labutě se pohybují volně po ZOO, nepřijdou k cizím na ruku, udržují si bezpečnou vzdálenost, ale panicky před návštěvníky neutíkají. Na naše hlasy reagují hlasovou "odpovědí".
Možnost krmení: spíše NE, ale pamlsek z automatu si ze země nejspíše vezme.

Možnost adopce: ANO


koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
PTACI
od 150 Kč / osoba

50miliard - tolik ptáků žije na celé naší planetě. Pernatá zvířata jsou naše srdeční záležitost, proto o nich víme spoustu zajímavostí!

Kód: 88/A
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
osetrovatel
od 1 990 Kč / osoba

Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co takový chov zvířat obnáší.

Kód: 43/V P
6 položek celkem
Zpět do obchodu