Kajmanka dravá

Kajmanka dravá

(Chelydra serpentina)

  

kajmanka

  


 
Kajmanka Dravá v MiniZOO Blondies:

V naší minizoo chováme vskutku velký exemplář této nebezpečné želvy.  Její váha je přes 15kg, délka krunýře cca 35cm, celková délka těla je cca 60cm. Denně spořádá několik jednodenních kuřátek. Pokud se Vám poštěstí, uvidíte její strašidelnou hlavu, když se vynořuje z jezírka, aby se nadechla.

 

Kontaktní zvířátko:  ABSOLUTNĚ NE (!!!!!)- VELMI NEBEZPEČNÉ ZVÍŘE - může vám ukousnout prst a to doslova!
Možnost krmení: NE - pokud se Vám poštěstí, můžete být součástí jejího krmení ošetřovatelem.

Možnost adopce: ANO

Záchranný program:  želvu kajmanku dravou jsme přijali do miniZOO z naprosto nevhodných podmínek, pán ji choval v paneláku v tak malém akváriu, že se želva nemohla otočit. V době přijetí měla želva velmi malou tělesnou masu, byla apatická a dlouho odmítala potravu.  Trvalo nám hodně dlouho, než se nám ji podařilo rozkrmit, nyní  můžeme říci, že má želva svou horší část života za sebou. Chov takové velké želvy zejména přes zimu je finančně náročné, jak co se týče krmiva, ale zejména ohřev a filtr vody. Můžete-li nám finančně pomoci, budeme rádi.

koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
PLAZI
od 1 500 Kč / ks

Staňte se adoptivním rodičem u plazů!

Kód: 64/KAJ
osetrovatel
od 1 990 Kč / osoba

Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co takový chov zvířat obnáší.

Kód: 43/V P
6 položek celkem
Zpět do obchodu