Kachnička Mandarínská

Kachnička mandarinská

(Aix galericulata)

Kachnička mandarinská

 Kachničky mandarínské, nebo také "mandarínky" jsou velmi maličké, ale také velmi krásně zbarvené okrasné kačenky. Zbarvení pírek nabývá dojmu, že se jedná o malované zvířátko, ale je to skutečná krása vodní říše. Škoda jen, že jejich barevný kabátek je výrazný jen na podzim, po zbytek roku není tak barevný.

 

 

 

 

 

 


 
Kachnička Mandarínská v MiniZOO Blondies:
 
V našem MiniZOO Blondies úspěšně odchováváme tyto kachničky v různých barevných mutacích, jako je přírodní, skořicová, stříbrná, bílá. Každý rok páry zdařile vyvedou mladé, což je vždy velký úspěch pro chovatele.
 
Kontaktní zvířátko: NE - ALE: můžete pozorovat na jezírku s vodopádem, zvláště na podzim jsou kačírci krásně zbarvení, přesně jako na fotografii.
Možnost krmení: ANO, pod dozorem ošetřovatele /velké množství krmení by život v jezírku zahynul/

Možnost adopce: ANO

koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
PTACI
od 150 Kč / osoba

50miliard - tolik ptáků žije na celé naší planetě. Pernatá zvířata jsou naše srdeční záležitost, proto o nich víme spoustu zajímavostí!

Kód: 88/A
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
osetrovatel
od 1 990 Kč / osoba

Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co takový chov zvířat obnáší.

Kód: 43/V P
6 položek celkem
Zpět do obchodu