Ara Ararauna

Ara ararauna

(Ara ararauna)

     Tyto opravdu velké papoušky /dorůstají až 85cm/ s krásným modrým a žlutým peřím u nás uvidíte, ale hlavně uslyšíte :)).  Sice mluví a to opravdu hodně, ve slovníku mají kolem 200slov, jejich hlad se blíží hodně hlasu lidskému, ale také rádi krákají jako vrány ..

  


 
Ara Ararauna v MiniZOO Blondies:

V naší minizoo máme pár těchto velkých, zářivě modrožlutých papoušků. Jsou našimi domácími mazlíčky, Charlie a Grace máme od jejich 3týdnů stáří, kdy jsme je několikrát denně včetně noci ručně dokrmovali, takže jsou pro nás zcela krotcí, kontaktní. Naše arunky jsou samozřejmě k sobě nepříbuzní, samička pochází z Rakouska, sameček je Čech. V roce 2024 budou mít v minizoo novou venkovní voliéru. Přes zimu je máme doma v soukromí, kde se mohou proletět po domě :)

 
 
Kontaktní zvířátko: ANO i NE. Arunky si od Vás vezmou oříšek, vykulí na Vás oči a možná budou povídat. Pozor ale na prsty :))
Možnost krmení: ANO, vyjímečně pod dohledem majitelky.

Možnost adopce: ANO

koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
PTACI
od 150 Kč / osoba

50miliard - tolik ptáků žije na celé naší planetě. Pernatá zvířata jsou naše srdeční záležitost, proto o nich víme spoustu zajímavostí!

Kód: 88/A
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
osetrovatel
od 1 990 Kč / osoba

Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co takový chov zvířat obnáší.

Kód: 43/V P
6 položek celkem
Zpět do obchodu