Andulka vlnkovaná

Andulka vlnkovaná (Melopsittacus undulatus)

    

     Andulka nebo kdysi též nazývaný papoušek vlnkovaný, asi nejhojněji chovaný druh papouška v Česku. Malý, nenáročný papoušek, čiperný a také velmi zvučný a právě proto je máme také - s nimi je v zoo stále živo od samého rána, do pozdních odpoledních hodin. A protože existují v opravdu obrovském množství barevných mutací, máme jich opravdu hóoooodně :) - bílé, různé odstíny modré, žluté lutina, zelené, šedé, fialové, DUHOVÉ, straky atd. atd.

     A protože se jedná o papoušky kteří se naučí skvěle mluvit, na jaře některá miminka ručně dokrmujeme,  aby z nich byli skvělí společníci mazlíčci, pokud budete mít zájem, na jaře se ozvěte, nebo sledujte náš web i facebook :)

Kontaktní zvířátko: NE - ALE: můžete pozorovat ve voliérách, neuletí, nebudou se před Vámi schovávat - krásní ptáčci na pozorování, neustále si něco štěbetají, poletují. Nabijí Vás energií :)
Možnost krmení: NE

Možnost adopce: ANO

 

koment
Tip
od 125 Kč / osoba

Při komentovaných prohlídkách se návštěvníci dozví mnoho informacích a zvířatech a především se dostanou do výběhů, kam to jinak není možné.

Kód: 67/A-
PTACI
od 150 Kč / osoba

50miliard - tolik ptáků žije na celé naší planetě. Pernatá zvířata jsou naše srdeční záležitost, proto o nich víme spoustu zajímavostí!

Kód: 88/A
CHCI PRISPET Kód: 58/250
PROJEKT SURI
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 61/500
velbloudi
od 500 Kč / ks

Podpořte jeden z našich projektů...

Kód: 139/500
osetrovatel
od 1 990 Kč / osoba

Touží Vaše dítě stát se ošetřovatelem zvířat? Nabízíme Vám ojedinělou možnost, jak si vyzkoušet na nečisto co takový chov zvířat obnáší.

Kód: 43/V P
6 položek celkem
Zpět do obchodu